Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ustam Tesisat


Ustam Tesisat, sektörün öncü ve yenilikçi firması olarak tıkalı olan tuvalet giderlerini robotlu, kameralı sistemle açma hizmetini vermektedir. Servis araçlarımız ve uzman ekibimizle İstanbul’da Zeytinburnu, Bahçelievler ve Bağcılar bölgelerinde su kaçağı tespiti hizmetini sunmaktayız.

Su tesisatındaki kaçakları tespit edebilmek için boşa harcanan zamanlar geride kalmıştır. Firmamızın kırmadan cihazla su kaçağı tespiti çalışmaları sayesinde arızalı olan bölgeye kısa sürede ulaşılır. Su sızıntısının oluştuğu bölge tespit edildikten sonra en uygun fiyatlarla su kaçağı tamiri yapılmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Problemleri

Tuvalet tıkanıklıkları boru içerisindeki atıkların birikmesinden veya tesisatın yeterli eğime sahip olmamasından dolayı meydana gelebilir. Tuvalete dökülen suyun geri taşması bizi birçok zarara uğratır. Tuvaletten geri taşan su etrafın batmasına ve evinizin pis kokmasına neden olur. Tıkalı olan tuvaleti açmak için ilkel yöntemler geride kalmıştır. Günümüz şartlarında kırmadan robotlu sistemlerle tuvalet gideri açmak pratik ve masrafsız çözümdür.

Tuvaletler Neden Tıkanır?

  • Beton, harç kalıntıları, Kedi kumu ve saksı toprağı
  • Tuvalete kaçan sünger, temizlik bezi ve erimeyen atıklar
  • Tuvalete atılan tuvalet kâğıdı, çocuk bezi, ped ve ıslak mendil atıkları
  • Kalitesiz malzeme kullanımından dolayı tuvalet giderinde çöküntü oluşması
KIRMADAN VE DÖKMEDEN SU KAÇAKLARINI TESPİT EDİYORUZ! PİS SU BORULARINI, TIKANIKLARI AÇIYORUZ! USTAM TESİSAT İLE UYGUN FİYAT GARANTİSİ