Su Kaçağı Tespiti Ustam Tesisat


Ustam Tesisat, sektörün ilk cihazlı su kaçağı tespiti firması olarak hizmet vermektedir. Türkiye’ye su tesisatı alanında gelişmiş son teknoloji cihazlar getirterek sektörün öncü ve yenilikçi kurumsal tesisat firması haline gelmiştir. Servis araçlarımız ve uzman ekibimizle İstanbul’da Zeytinburnu, Bahçelievler ve Bağcılar bölgelerinde su kaçağı tespiti hizmetini sunmaktayız.

Su tesisatındaki kaçakları tespit edebilmek için boşa harcanan zamanlar geride kalmıştır. Firmamızın kırmadan cihazla su kaçağı tespiti çalışmaları sayesinde arızalı olan bölgeye kısa sürede ulaşılır. Su sızıntısının oluştuğu bölge tespit edildikten sonra en uygun fiyatlarla su kaçağı tamiri yapılmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağını noktasal tespit edebilmek için firmamız son teknoloji cihazlar kullanır. Temiz su tesisatında sızıntı olduğunda ekiplerimiz, su kaçağı algılayıcı dinleme aletleriyle nokta atışı tespit imkanı sunmaktadır. Arızalı olan nokta fayans veya parke fark etmeksizin, ufak bir alan kırılarak %100 sonuç veren arıza tespit çalışmaları firmamız tarafından masrafsız bir şekilde gerçekleştirilir.

Bölgesel Su Kaçağı Tespiti

Lavabo, tuvalet ve banyo pimaşları, kirli suyun kanalizasyona tahliyesi için gerekli tesisatlardır. Pis su borularında oluşabilecek kırık, çatlak ve conta açıklığından dolayı alt komşunun tavanına su akıntısı başlar. Atık su giderlerinde arıza tespiti yapılabilmesi için pimaş görüntüleme kamerası gereklidir. Ekiplerimiz kameralı sistem kullanarak boru içerisindeki arızaların bölgesel tespitini sağlar.

KIRMADAN VE DÖKMEDEN SU KAÇAKLARINI TESPİT EDİYORUZ! PİS SU BORULARINI, TIKANIKLARI AÇIYORUZ! USTAM TESİSAT İLE UYGUN FİYAT GARANTİSİ