Sancaktepe Pimaş Açma

Pimaş kavramının altyapıda kullanılan plastik su borularını ifade ettiğini belirtmiştik. Evin bütün giderlerinin bir noktada birleştiğini ve büyük yer altı kanallarına aktarıldığını unutmamalısınız. Pimaş borularında oluşabilecek herhangi bir tıkanıklık doğrudan doğruya evin içini etkileyecektir. 

Lavabo, klozet ve tuvalet tıkanıklıklarından farklı olarak daha büyük çapta bir etkiye sahip olan pimaş tıkankları zamanında açılmadığında büyük riskleri üretebilmektedir. Pimaş açma işlemi yapılmadığında ev içi kokunun da olumsuz yönde değiştiğini fark edeceksiniz. Kimi zaman ise tıkanıklığın ötesinde zamana ve kaliteye bağlı olarak pimaş borularının işlevini kaybetmesi durumudur. Bu durumda pimaş tesisatının değişmesi kaçınılmazdır.

Yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe, bilgi ve birikimden faydalanmak için Sancaktepe pimaş açma firması olarak Ustam Tesisat firmasını seçin!

KIRMADAN VE DÖKMEDEN SU KAÇAKLARINI TESPİT EDİYORUZ! PİS SU BORULARINI, TIKANIKLARI AÇIYORUZ! USTAM TESİSAT İLE UYGUN FİYAT GARANTİSİ