Lavabo Tıkanıklığı Açma Ustam Tesisat


Ustam Tesisat, mutfak banyo ve tuvalet lavaboları tıkanıklığında tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli hizmeti sunan firmamız, sektörün en hızlı lavabo gideri tıkanıklığı açma hizmetini sunan kurumsal bir firmadır. Lavaboların tıkanma sebebi bellidir. Genelde kullanıma bağlı olarak tıkansa bile lavabo tıkanıklığına neden olan başka etkenlerde vardır. Servis araçlarımız ve uzman ekibimizle İstanbul’da Zeytinburnu, Bahçelievler ve Bağcılar bölgelerinde su kaçağı tespiti hizmetini sunmaktayız.

Lavabo neden tıkanır?

  • Yemek artıklarının direk lavaboya dökülmesi,
  • Yağ kalıntılarının atılması,
  • Saç, kıl ve sabun kalıntılarının lavaboya bırakılması,
  • Çay posasının lavaboya dökülmesi,
  • Tesisatın hatalı döşenmesi,
  • İnşaat atığının gideri tıkaması,
  • Kireç ve boya gibi giderden rahat gidemeyen kimyasalların dökülmesi lavaboları tıkamaktadır.

Lavabo tıkanıklığı belirtileri

İlk şikâyetler lavabodan su çok yavaş gidiyor şeklinde başlamaktadır. Sonra lavabodan suyun gitmemesi bunu takip eder. Özellikle hanımlar için mutfak lavabolarının tıkanması oldukça can sıkıcı olup bir an önce lavabonun açılması istenir. Lavabo gideri tıkanıklığını kamerayla açan tesisat firmaları bu problemleri ortadan kaldırmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanıklığa yol açan cisimleri görüntüleyen ve uygun aparatlarla bu cisimleri çıkaran ekibimiz, tesisata zarar vermeden, herhangi bir kırma işlemi yapmadan lavabo tıkanıklığı sorununu gidermektedir. Lavabo giderindeki tıkanıklığı robotla gideren firma olarak verdiğimiz hizmette, lavabo taşmasını kameralı cihazlarla Lavabo gideri görüntüleme yapılır ve sorunun kaynağı tespit edildikten sonra pratik bir şekilde tıkanıklık açılır.

KIRMADAN VE DÖKMEDEN SU KAÇAKLARINI TESPİT EDİYORUZ! PİS SU BORULARINI, TIKANIKLARI AÇIYORUZ! USTAM TESİSAT İLE UYGUN FİYAT GARANTİSİ