Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Ustam Tesisat


Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kanalizasyon tıkanıklığı tecrübe isteyen bir iş olup işinin ehli kurumsal tesisat firmalarının yapacağı bir iştir.

Robotlarla ve kameralı cihazlarla çalışan Ustam Tesisat firma ustaları, kırmadan kanalizasyon gider borusu tıkanıklığını robotla açan servisini göndererek soruna kısa sürede profesyonel bir çözüm getirir. Kanalizasyon çukur tıkanıklığı gideren makineli firmalar, tıkanıklığı ortadan kaldırdıktan sonra kanalizasyon borusunun içerisini kamerayla görüntüleme işlemini uygularlar. Bu sayede borunun içerisi görüntülenir ve tesisatın durumu gözden geçirilir.

Kanalizasyon gider boruları neden tıkanır?

  • Genelde kullanım hatasından ortaya çıkan kanalizasyon tıkanıklığı, tuvaletlere suda erimeyen tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve bez gibi cisimlerin atılması ile tıkanır.
  • Lavabolara yağ kalıntıları, yemek artıkları ve çay posalarının atılması
  • İş yeri kanalizasyonları kumaş parçaları, poşet gibi parçaların atılması
  • Tesisatın kaliteli malzemelerden yapılmaması ve çökme, çatlama, kırılma olması
  • Eğim hatasından tıkanıklık meydana gelebilir.
  • İnşaat ve harç malzemelerinin borularda yerleşmesi

Tüm bu sorunlar kanalizasyon tıkanıklığına neden olarak yaşam kalitesini düşürür.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Kanalizasyon tıkanıklığı açma işi eskiden son derece eziyetli ve zaman alıcı iken artık günümüzde robotlarla kısa sürede giderilmektedir. Kanalizasyon gideri tıkanması kanalizasyon boruları neden tıkanır çözümü nedir sorusunun cevabı kurumsal tesisat firmalarındadır.

Kırmadan robotla tuvalet gideri tıkanıklığı gideren ustalar sayesinde, kanalizasyona giden borularda biriken atıkların tıkanıklığı kısa sürede açılmaktadır. Tuvalet giderindeki tıkanıklığı makineyle kırmadan açan tesisatçı kadrosuyla İstanbul geneli servis hizmeti sunan firmamız, teknolojik cihazlarla her çeşit tıkalı boruyu açıp kırmadan tıkanıklık tespiti yapmakta ve profesyonel bir şekilde soruna müdahale etmektedir.

KIRMADAN VE DÖKMEDEN SU KAÇAKLARINI TESPİT EDİYORUZ! PİS SU BORULARINI, TIKANIKLARI AÇIYORUZ! USTAM TESİSAT İLE UYGUN FİYAT GARANTİSİ