Arnavutköy Lavabo Açma

Arnavutköy lavabo tıkanıklığı açma firması olarak çok özel çalışmalar yürütmekteyiz. Lavabo tıkanıklıklarında herkesin klasik bir çözüm yöntemi söz konusudur. Bunlar arasında en sık kullanılan yöntemler pompa kullanılarak lavabo açma, lavabo açıcı kullanarak lavabo açma, sirke ve karbonat kullanarak lavabo açma şeklinde sıralanabilir.

Lavabo açıcı pompa kullanımında basınç ve vakum bir arada sağlanır. Vakumlanan pompa ile basınç üretilir ve tıkanıklık merkezine doğru bir itme gücü oluşur. Böylelikle tıkanıklık giderilir. Öte yandan lavabo açıcı kullanımında ise sıcak su ile uygulama gerçekleştirilir ve çözülme sağlanır. Doğal yöntemlerden birisi ve sonuncusu da sirke-karbonat karışımının tıkanıklık olan bölgeye uygulanmasıdır. 

Kullandığınız bu yöntemlerden bir sonuç alamadınız mı? O halde tıkanıklığın boyutu ve tipinin farklı olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden de profesyonel olarak bir tesisat ustasından destek almalısınız. 
 

KIRMADAN VE DÖKMEDEN SU KAÇAKLARINI TESPİT EDİYORUZ! PİS SU BORULARINI, TIKANIKLARI AÇIYORUZ! USTAM TESİSAT İLE UYGUN FİYAT GARANTİSİ